Linea Dubbel grind - 300×80 cmVit
4 999 kr
3 807 krSpara 24 %Kampanj31 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
300 cm

Linea Dubbel grind - 300×80 cm
Vit
3 807 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Linea Dubbel grind - 300×80 cm
- Sidoramar: 44x90 mm omlimad
- Topp/-bottenram: 44x68 mm
- Panel: 18x32 mm
- Snedsträva: 13x68 mm
- Avstånd mellan lister: Ca. 52 mm
- Levereras med: Rostfria spikar/slagskruvar
- Tillbehör: Stolpar och beslag
Linea-serien är ett klassisk fasadstaket som presenterar ditt hem och din uppfart på bästa sätt. Det öppna uttrycket verkar välkomnande och elegant tillsamans med omgivninger och passar bra till både ett nybyggt hus och de lite äldre. Kombinera staketet med dörra för en skräddarsydd och funktionell stängsel som passar dina behov.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17699-13 |
| Bredd | 300 cm |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Vikt | 24 kg |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Linea |
| Typ | Grind |
| EAN-nr | 5703393735713 |


