
Mursten BendersLabyrint AntikGråmix
71 kr76 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Labyrint Antik
Gråmix71 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Med Labyrint Antik anlägger du nya miljöer med gammaldags charm. En trappa, en kant eller en stödmur. Mixa färger, utmana fantasin och din kreativitet och skapa din personliga utemiljö.
Detta är en skrymmande produkt som kräver specialtransport i form av en stor lastbil eller kranbil. Leverans sker fram till porten om du bor i lägenhetshus eller fram till tomtgräns om du bor i villa. Du som kund ansvarar för att flytta godset från tomtgräns.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Art.Nr. | 2238010B |
| Kant | Tumlad |
| Utförande | Mursten |
| Antal | 20,4 st/m2 |
| Mått | 350 x 210 x 140 mm |
| Serie | Labyrint antik |
| Färg | Gråmix |
| Nyans | Grå |
| Antal (m2/pall) | 2,21 m²/pall |
| Antal (st/pall) | 45 st/pall |
| Vikt | 23 kg/st |
| Vikt | 469 kg/m² |
| Vikt | 1060 kg/pall |
