Handräcke PLUS Mahogny 199 cm Svart
1 099 kr
850 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Mahogny 199 cm Svart
850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Mahogny handräcke. Här i svart utförande. Räcken levereras oljade. Vi rekommenderar att plankorna underhålls med en träolja. Med trävårdsprodukter säkerställer du hållbarthet samt markerar träets glöd och åringar och minskar den naturliga sprickan. Levereras inkl. skruvar.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Mahogny handräcke. Här i svart utförande. Räcken levereras oljade. Vi rekommenderar att plankorna underhålls med en träolja. Med trävårdsprodukter säkerställer du hållbarthet samt markerar träets glöd och åringar och minskar den naturliga sprickan. Levereras inkl. skruvar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 20454-15 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 3,6 cm |
| Längd | 199 cm |
| Material | Trä |
| Yta | Oljad |
| Produkttyp | Räcke |
| Vikt | 1,5 kg |
| Träslag | Mahogny |
| EAN-nr | 5703393733931 |
