Handräcken PLUS Kärnvirke Svart 209 cm
607 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Kärnvirke Svart 209 cm
607 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSEgenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 20455-15 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 114 mm |
| Material | Trä |
| Typ | Räcke |
| Träslag | Barrträ |
| Höjd | 3,4 cm |
| Längd | 209 cm |
| Vikt | 3,5 kg |
| EAN-nr | 5703393734488 |

