Handräcken PLUS Kärnvirke Vit 209 cm
675 kr
608 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Kärnvirke Vit 209 cm
608 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PLUSEgenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 20455-13 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 114 mm |
| Typ | Räcke |
| Material | Trä |
| Längd | 209 cm |
| Höjd | 3,4 cm |
| Vikt | 3,5 kg |
| Träslag | Barrträ |
| EAN-nr | 5703393733948 |

