Altanräcke Palmako Siri Glas1108 mm
1 990 kr
1 662 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
1108 mm
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Siri Glas
1108 mm
1 662 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Altanräcke Palmako Siri Glas är ett helglasat altanräcke med träram uppe och nere.
Övrigt
- Färg: vitmålad 1+2 lager
- Ramprofil: 45x45 mm
- Färg: vitmålad 1+2 lager
- Ramprofil: 45x45 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 107693 |
| Färg | Vitmålad |
| Bredd | 1108 mm |
| Vikt | 13,6 kg |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Material | Gran |
| Serie | Siri |
| Typ | Altanräcke |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4743142059449 |


