
Glasstaket PLUSRökigt Gråsvart 90 x 91 cmLaminerat Glas
2 715 kr2 960 kr
Sänkt pris!
Spara 245 kr
30 dagars prisgaranti
Utförande

Rökigt Gråsvart 90 x 91 cm
Laminerat Glas2 715 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Glasstaketet har ett elegant och modernt utseende som matchar den nordiska och minimalistiska stilen. Det bevarar utsikt, ljus och atmosfär och skapar samtidigt lä och säkerhet.
Lätt att underhålla och kräver baraatt tvättas när det behövs, precis som dina fönster.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 175499-1 |
| Färg | Grå/Svart |
| Utförande | Laminerat Glas |
| Djup | 0,6 cm |
| Höjd | 91 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Yta | Slät |
| Typ | Staket |
| EAN-nr | 5703393710727 |
