Staketstolpar PLUS Profilstolpe Tryckimpregnerad FuruSvart
625 kr
563 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Profilstolpe Tryckimpregnerad Furu
Svart
563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

När du väljer tvärkapade staketstolpar får du en certifierad stolpe som är tillverkad av furu – tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning.
Varumärke
PLUSBeskrivning
När du väljer tvärkapade staketstolpar får du en certifierad stolpe som är tillverkad av furu – tryckimpregnerad NTR klass A, vilket innebär att den är avsedd för nedgrävning.
Staketstolpen är tvärkapad från en stor stam så att den består av så mycket kärnved som möjligt. Detta gör att staketstolpen blir så stabil som möjligt och minimerar skevhet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 27748-15 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Djup | 268 cm |
| Höjd | 9 mm |
| Längd | 9 mm |
| Vikt | 12 kg |
| Bredd | 9 mm |
| Yta | Tryckimpregnerat |
| Produkttyp | Profilstolpe |
| Material | Furu |
| EAN-nr | 5703393712288 |
