Stängselstolpe HORTUS Armeringsstål 10mmSvart
49 kr/stPris/frp 390:-
39 kr/stSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Armeringsstål 10mm
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stolpe tillverkade i armeringsstål med isolator och trådkrok på. Ytbehandlad med grundfärg. Används primärt till inhägnader av kreatur, för att förhindra små barn från att springa ut på vägen, eller som ett prisbilligt alternativ t.ex. att sätta upp trädgårdsstängsel med.
Varumärke
HortusBeskrivning
Stolpe tillverkade i armeringsstål med isolator och trådkrok på. Ytbehandlad med grundfärg. Används primärt till inhägnader av kreatur, för att förhindra små barn från att springa ut på vägen, eller som ett prisbilligt alternativ t.ex. att sätta upp trädgårdsstängsel med.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 102-164 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 10 mm |
| Höjd | 1450 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 10 mm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Stängselstolpe |
| EAN-nr | 5705858028040 |
