
Spänntråd NSHtill Trädgårdsstängsel Grön
fr. 199 krfr. 239 kr
Från 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Diameter
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Plastbelagd och galvaniserad järntråd på plastspole.
Användning
Kan användas bl.a. som spänntråd vid uppsättning av trädgårdsstängsel.
Kan användas bl.a. som spänntråd vid uppsättning av trädgårdsstängsel.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
|---|---|
| Art.Nr. | 106-897N |
| Färg | Galvaniserad |
| Material | Järn |
| Typ | Spänntråd |
| Längd | 100 m |
| Modell | Grön, 2.6 mm x 100 m |
| Diameter | 2,6, 3,1 mm |
| Vikt | 2,16 kg |
| Bredd | 10000 cm |
