Stängseltråd Kellfri Järntråd 2,5 mm
513 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Galvad järntråd, för alla typer av stängsel.
Övrigt
- Brottstyrka: 390 kg
- Trådstyrka: 700-850 N / mm²
- Vikt: 25 kg
- Brottstyrka: 390 kg
- Trådstyrka: 700-850 N / mm²
- Vikt: 25 kg
Egenskaper
| Varumärke | Kellfri |
| Art.Nr. | 22-ST25 |
| Ytbehandling | Galvaniserad |
| Diameter | 2,5 mm |
| Längd | 650 m |
| Material | Järn |
| Typ | Stängseltråd |
| Vikt | 25 kg |

