



Nät HortusMaska 1x12,5 m
Rek. pris 3 589 kr
!
2 843 kr3 129 kr
Sänkt pris!
Spara 286 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-05-13
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Perfekt för både bygg och hobby. detta varmförzinkade ringvävsnät är perfekt för att sila grus och sand eller skapa praktiska nätluckor för skåp.
mångsidig användning
används oftast för förvaring av grönsaker eller lufttorkning av kött, men kan även säkra områden från skadedjur.
information
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 100 cm
- bredd: 1250 cm
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
används oftast för förvaring av grönsaker eller lufttorkning av kött, men kan även säkra områden från skadedjur.
information
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 100 cm
- bredd: 1250 cm
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 106-811 |
| Höjd | 100 cm |
| Storlek | 1 x 12.5 m |
| Färg | Grå |
| Material | Järn |
| Maskstorlek | 1,5 mm |
| Produkttyp | Nät |
| Modell | Maska 1.5 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Längd | 12,5 m |
| Vikt | 6,95 kg |
| Bredd | 1250 cm |
| EAN-nr | 5705858006994 |
