Nät Hortus Maska 5 mHöjd: 1000 mm
319 kr
279 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
1000 mm

Maska 5 m
Höjd: 1000 mm
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svetsat nät från Hortus. Tillverkat av varmförzinkad tråd och belagd med minst 220 gram zink per m2 - vilket ger en särskilt lång livstid. Perfekt till voljärbyggen både inom- och utomhus.
Varumärke
HortusBeskrivning
Svetsat nät från Hortus. Tillverkat av varmförzinkad tråd och belagd med minst 220 gram zink per m2 - vilket ger en särskilt lång livstid. Perfekt till voljärbyggen både inom- och utomhus.
Perfekt för att bygga inhägnader till små djur samt skydda unga träd och plantor. voljärnätet kan också användas för att säkra ventilationsöppningar effektivt.
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- mått: 1 x 5 m
- maskstorlek: 19 x 19 mm
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- mått: 1 x 5 m
- maskstorlek: 19 x 19 mm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-858 |
| Höjd | 100 cm |
| Storlek | 1 x 5 m |
| Höjd | 1000 mm |
| Vikt | 3,17 kg |
| Färg | Grå |
| Längd | 5 m |
| Material | Järn |
| Maskstorlek | 19x19 mm |
| Typ | Nät |
| Bredd | 5000 cm |
| Modell | Maska 19 x 19 mm |
| Längd | 0,06 cm |
| EAN-nr | 5705858024004 |


