Panelstängsel NSH Grön
669 kr
599 krSpara 10 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Grön
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Robust och hållbart panelstängsel. panelstängslet är tillverkat av grön, plastbelagd, galvaniserad tråd och är perfekt för inhägnader av trädgårdar, sommarstugor och hundgårdar.
Varumärke
NSHBeskrivning
Robust och hållbart panelstängsel. panelstängslet är tillverkat av grön, plastbelagd, galvaniserad tråd och är perfekt för inhägnader av trädgårdar, sommarstugor och hundgårdar.
information
- dimensioner: 200 x 100 cm
- färg: grön (ral6005)
- material: järn
- trådtjocklek: lodräta 4 mm, vågräta 6 mm
specifikationer
- omkrets cm: 404 cm
- nettovikt i kg: 8.5 kg
- material: järn
- produkthöjd cm: 100 cm
- produktbredd cm: 200 cm
- dimensioner: 200 x 100 cm
- färg: grön (ral6005)
- material: järn
- trådtjocklek: lodräta 4 mm, vågräta 6 mm
specifikationer
- omkrets cm: 404 cm
- nettovikt i kg: 8.5 kg
- material: järn
- produkthöjd cm: 100 cm
- produktbredd cm: 200 cm
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 111-363 |
| Höjd | 100 cm |
| Färg | Grön |
| Längd | 0,6 cm |
| Material | Galvaniserad/Plast |
| Typ | Stängsel |
| Vikt | 8,5 kg |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 5705858031255 |


