Trädgårdsstängsel NSH Maskstorlek 10 x 10 cm Grön
fr.359 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Maskstorlek 10 x 10 cm Grön
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Villastängslet är tillverkad av plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 10 cm, och 10 cm mellan de vågräta. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng.
Varumärke
NSHBeskrivning
Villastängslet är tillverkad av plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 10 cm, och 10 cm mellan de vågräta. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng.
Användning:
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Höjd | 60, 90, 110 cm |
| Färg | Grön |
| Längd | 25 m |
| Material | Metall |
| Bredd | 2500 cm |
| Modell | Maska 10 x 10 mm |
| Längd | 0,08, 1,6 cm |
| Vikt | 6, 8,6, 10,5 kg |
