Trädgårdsstängsel NSH Maskstorlek 5 x 10 cm Svart
fr.1 059 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Maskstorlek 5 x 10 cm Svart
1 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Villastängslet är tillverkad av plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 5 cm och 10 cm mellan de vågräta. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng.
Varumärke
NSHBeskrivning
Villastängslet är tillverkad av plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. Avståndet mellan de lodräta trådarna är 5 cm och 10 cm mellan de vågräta. De vågräta trådarna är kräppade vilket underlättar uppsättningen i kuperad terräng.
Användning:
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Villastängslet kan användas till inhängnader av trädgårdar, marken runt sommarstugan, hundgårdar och liknande.
Det kan även användas för att avskärma träd.
Recensioner
Anders JVerifierad köpare
för 5 år sedanSnyggt o bra kvalitet o lätt att justera när man har lutande tomt som vi.
Berit LVerifierad köpare
för 5 år sedanSnyggt och bra/lagom höjd 1,20 m på nätet...
Malin B LVerifierad köpare
för 6 år sedan120 cm högt stängsel krävde 175 cm stolpar, resultatet blev finfint
Lisbeth H JVerifierad köpare
för 7 år sedanFungerar perfekt som stängsel för våra rottweilers. Har 180 cm mellan stolparna. Skulle inte vara bra med längre mellanrum.
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Höjd | 80, 100, 120 cm |
| Storlek | 100 cm x 25 m, 120 cm x 25 m, 80 cm x 25 m |
| Färg | Svart |
| Längd | 0,6 cm |
| Längd | 25 m |
| Material | Metall |
| Bredd | 2500 cm |
| Modell | Maska 5 x 10 mm |
| Vikt | 18, 19, 12,5 kg |
