Villastängsel Hortus Grön 25x30 mmHöjd: 600 mm
279 kr
269 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
60 cm

Grön 25x30 mm
Höjd: 600 mm
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Villastängsel från Hortus. Tillverkat av ett HDPE- och UV-behandlat plastmaterial med lång hållbarhet.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel från Hortus. Tillverkat av ett HDPE- och UV-behandlat plastmaterial med lång hållbarhet.
information
- färg: grön
- material: plast
- höjd: 60 cm
- bredd: 10 m
- djup: 0,2 cm
specifikationer
- färg: grön
- material: plast
- produktdjup cm: 0.2 cm
- färg: grön
- material: plast
- höjd: 60 cm
- bredd: 10 m
- djup: 0,2 cm
specifikationer
- färg: grön
- material: plast
- produktdjup cm: 0.2 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 107-642 |
| Höjd | 60 cm |
| Storlek | 60 cm x 10 m |
| Vikt | 2,88 kg |
| Färg | Grön |
| Längd | 10 m |
| Material | Plast |
| Maskstorlek | 2,5x3,0 cm |
| Produkttyp | Stängsel |
| Bredd | 2 mm |
| Modell | Maska 2.5 x 3 cm |
| Längd | 0,2 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| EAN-nr | 5705858023335 |

