Villastängsel HORTUS Grön
fr.189 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Grön
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd, som är sammansvetsade. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering i kuperad terräng. Trädgårdsstängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd, som är sammansvetsade. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering i kuperad terräng. Trädgårdsstängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Trådtjocklek:
1,60 / 2,20 mm
1,60 / 2,20 mm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Höjd | 60, 110 cm |
| Färg | Grön |
| Längd | 10 m |
| Material | Tråd |
| Maskstorlek | 10x10 cm |
| Produkttyp | Stängsel |
| Bredd | 1000 cm |
| Modell | Maska 10 x 10 mm |
| Vikt | 2,56, 4,47 kg |
