
Villastängsel HORTUSMaskstorlek 5x10 cm Svart
fr. 559 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering på kuperad terräng. Villastängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Varumärke
Beskrivning
Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering på kuperad terräng. Villastängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Trådtjocklek:
1,80 / 2,20 mm
1,80 / 2,20 mm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Höjd | 60, 80 cm |
| Storlek | 60 cm x 25 m, 80 cm x 10 m |
| Färg | Svart |
| Material | Tråd |
| Maskstorlek | 5x10 cm |
| Produkttyp | Stängsel |
| Modell | Maska 5 x 10 mm |
| Längd | 0,6 cm |
| Längd | 10, 25 m |
| Vikt | 9,5, 4,98 kg |
| Bredd | 1000, 2500 cm |