Villastängsel HORTUS Maskstorlek 5x10 cm SvartHöjd: 60 cm
Rek. pris 969 kr
922 kr
819 krSpara 11 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
60 cm

Maskstorlek 5x10 cm Svart
Höjd: 60 cm
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 249 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering på kuperad terräng. Villastängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering på kuperad terräng. Villastängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Tillverkat av varmgalvaniserad tråd med pvc-fri beläggning, erbjuder det överlägset motstånd mot salt, hav, sand och sol.fördelarna inkluderar 0% pvc, ingen tungmetall, och kompatibilitet med reach och svhc-standarder. justerbar kräppning underlättar installationen i varierande terräng.
specifikationer
- färg: svart
- material: metall och plast
- höjd: 60 cm
- bredd: 2500 cm
- djup: 0,6 cm
specifikationer
- färg: svart
- material: metall och plast
- höjd: 60 cm
- bredd: 2500 cm
- djup: 0,6 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-384 |
| Höjd | 60 cm |
| Storlek | 60 cm x 25 m |
| Längd | 25 m |
| Vikt | 9,5 kg |
| Bredd | 2500 cm |
| Färg | Svart |
| Längd | 0,6 cm |
| Material | Tråd |
| Maskstorlek | 5x10 cm |
| Typ | Stängsel |
| Modell | Maska 5 x 10 mm |
| EAN-nr | 5705858038629 |



