Villastängsel HORTUS Maskstorlek 5x10 cm SvartHöjd: 80 cm
559 kr
499 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
80 cm

Maskstorlek 5x10 cm Svart
Höjd: 80 cm
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering på kuperad terräng. Villastängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Varumärke
HortusBeskrivning
Villastängsel tillverkat i plastbelagd, varmgalvaniserad tråd som är sammansvetsad. De vågrätta trådarna är vågiga, vilket underlättar montering på kuperad terräng. Villastängslet kan användas till att hägna in trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Kan dessutom användas till att skärma av träd.
Stängslet har en innovativ, organisk beläggning som säkerställer motståndskraft mot salt, sol och andra element. denna beläggning medför ingen miljöpåverkan vid produktion eller bortskaffning.
specifikationer
- färg: svart
- material: metall och plast
- höjd: 80 cm
- längd: 10 meter
- maskstorlek: 5 x 10 cm
specifikationer
- färg: svart
- material: metall och plast
- höjd: 80 cm
- längd: 10 meter
- maskstorlek: 5 x 10 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-385 |
| Höjd | 80 cm |
| Storlek | 80 cm x 10 m |
| Längd | 10 m |
| Vikt | 4,98 kg |
| Bredd | 1000 cm |
| Färg | Svart |
| Längd | 0,6 cm |
| Material | Tråd |
| Maskstorlek | 5x10 cm |
| Produkttyp | Stängsel |
| Modell | Maska 5 x 10 mm |
| EAN-nr | 5705858038636 |


