Villastängsel HORTUS Svart Komplett Set
fr.999 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Svart Komplett Set
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett villastängsel från Hortus som är färdigt att sätta upp. Består av svart plastbelagt villastängsel med en maskstorlek på 10x10 cm och en höjd på 90 cm samt svartlackerade stängselstolpar av armeringsstål Ø10 x 1450 mm. Stolparna bör placeras på ett avstånd på ca 3 m och monteras på stängslet med medföljande bindningstråd. Trådstängslet passar bra till att hägna in trädgården med eller som tillfälligt hundstängsel.
Varumärke
HortusBeskrivning
Komplett villastängsel från Hortus som är färdigt att sätta upp. Består av svart plastbelagt villastängsel med en maskstorlek på 10x10 cm och en höjd på 90 cm samt svartlackerade stängselstolpar av armeringsstål Ø10 x 1450 mm. Stolparna bör placeras på ett avstånd på ca 3 m och monteras på stängslet med medföljande bindningstråd. Trådstängslet passar bra till att hägna in trädgården med eller som tillfälligt hundstängsel.
produktinformation
- färg: svart
- material: metall och plast
- höjd: 90 cm
- längd: 25 m
- trådmaskstorlek: 10 x 10 cm
paketet inkluderar svartlackerade stolpar i armeringsstål, bindtråd och noggrant avpassade avstånd för stabil montering.
specifikationer
- material: metall och plast
- produktdjup cm: 0.22 cm
- färg: svart
- material: metall och plast
- höjd: 90 cm
- längd: 25 m
- trådmaskstorlek: 10 x 10 cm
paketet inkluderar svartlackerade stolpar i armeringsstål, bindtråd och noggrant avpassade avstånd för stabil montering.
specifikationer
- material: metall och plast
- produktdjup cm: 0.22 cm
Recensioner
Johan NVerifierad köpare
för 6 år sedanLättmonterat och snyggt!
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Höjd | 90 cm |
| Storlek | 90 cm x 100 m, 90 cm x 25 m, 90 cm x 50 m, 90 cm x 75 m |
| Färg | Svart |
| Längd | 0,22 cm |
| Material | Metall och plast |
| Maskstorlek | 10x10 cm |
| Produkttyp | Stängsel |
| Längd | 100, 25, 50, 75 m |
| Vikt | 17,62, 33,43, 49,93, 66,43 kg |
| Bredd | 2500, 5000, 7500, 10000 cm |
