Glasrengöringsmedel Invitrea GSAB Professionell 600 ml
69 kr
30 dagars prisgaranti

GSAB Professionell 600 ml
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Glasrengöring på sprayflaska. För manuell rengöring, lämnar inga rester. Passar Invitreas duschhörn och duschväggar.
Varumärke
InvitreaBeskrivning
Glasrengöring på sprayflaska. För manuell rengöring, lämnar inga rester. Passar Invitreas duschhörn och duschväggar.
Egenskaper
| Varumärke | Invitrea |
| Art.Nr. | 0201767 |
| Produkttyp | Glasrengöring Dusch |
| Bredd | 70 mm |
| Volym | 600 ml |
| Höjd | 280 mm |
| Djup | 70 mm |
| Vikt | 0,764 kg |
