Köksrengöring Electrolux M3RCS301 Fridge Care Rengöringsspray för Kylskåp
149 kr
30 dagars prisgaranti

M3RCS301 Fridge Care Rengöringsspray för Kylskåp
149 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-27
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fridge Care rengöringsspray för kylskåp - Frigo Care Spray neutraliserar lukt och rengör på djupet. För en ren och luktfri kyl håller Frigo Care Spray ditt kylskåp fräscht genom att effektivt rengöra och neutralisera oönskade lukter.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Fridge Care rengöringsspray för kylskåp - Frigo Care Spray neutraliserar lukt och rengör på djupet. För en ren och luktfri kyl håller Frigo Care Spray ditt kylskåp fräscht genom att effektivt rengöra och neutralisera oönskade lukter.
- Den djupverkande formulan tar enkelt bort fläckar och ger en hygienisk miljö för dina livsmedel.
- Med enkel applicering och skonsam sköljning säkerställs ett rent och väldoftande kylskåp utan ansträngning.
- Med enkel applicering och skonsam sköljning säkerställs ett rent och väldoftande kylskåp utan ansträngning.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 77999 |
| Djup | 5 cm |
| Höjd | 23,2 cm |
| Produkttyp | Rengöringsspray |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 10 cm |
| Modell | M3RCS301 |
| EAN-nr | 7333394079882 |


