
SteamCare ElectroluxM3OCD301 Avkalkning för Ångugn
Nyhet
196 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

SteamCare avkalkningsmedel är ett effektivt rengöringsmedel som avlägsnar kalk och avlagringar i ångugnar och kaffemaskiner för att bibehålla hög prestanda. Den skonsamma formulan rengör utan att skada komponenterna och bidrar samtidigt till längre livslängd och stabil funktion vid regelbunden användning.
Varumärke
Beskrivning
SteamCare avkalkningsmedel är ett effektivt rengöringsmedel som avlägsnar kalk och avlagringar i ångugnar och kaffemaskiner för att bibehålla hög prestanda. Den skonsamma formulan rengör utan att skada komponenterna och bidrar samtidigt till längre livslängd och stabil funktion vid regelbunden användning.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
|---|---|
| Art.Nr. | 81151 |
| Produkttyp | Avkalkningsmedel för ångugn |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81151 |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 162 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 86 mm |
| EAN-nr | 7333394080314 |