Fönsterputsmedel Kärcher
109 kr
30 dagars prisgaranti

Fönsterputsmedel Kärcher
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rengöringsmedel till fönster, speglar, glas m.m. Tar effektivt bort fingeravtryck, smuts och feta fläckar.
Varumärke
KärcherBeskrivning
Rengöringsmedel till fönster, speglar, glas m.m. Tar effektivt bort fingeravtryck, smuts och feta fläckar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kärcher |
| Art.Nr. | 78082 |
| Färg | Flerfarget |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Produkttyp | Vindusvaskemiddel |
| Vikt | 0,277 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Tankvolym | 0,5 l |
| EAN-nr | 4054278065311 |
