
Entrétak Canopia by PalramNeo3570 mm
3 195 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Bredd
Beskrivning
Modernt, bågformat entrétak till dörröppningar och fönster. Produkten kan utökas i bredden - inga extra delar behövs. Använd baskitet och skjut beslaget på plats.
Takets 6 mm polykarbonatplattor är i stort sett obrytbara och har 100 % uv-skydd, vilket ger långvarigt skydd utan behov av underhåll.
information
- dimensioner: höjd 25 cm, bredd 357 cm, djup 76 cm
- material: polykarbonat, aluminium och stål
- snöbelastning: 60 kg/m²
- vindbeständig: 25 m/s
taket låter sig enkelt installeras med det medföljande installationssatsen och kan enkelt utökas i bredd utan behov av extra delar.
specifikationer
- färg: grå- material: polykarbonat, aluminium & stål
- produkthöjd cm: 25 cm
- produktdjup cm: 76 cm
information
- dimensioner: höjd 25 cm, bredd 357 cm, djup 76 cm
- material: polykarbonat, aluminium och stål
- snöbelastning: 60 kg/m²
- vindbeständig: 25 m/s
taket låter sig enkelt installeras med det medföljande installationssatsen och kan enkelt utökas i bredd utan behov av extra delar.
specifikationer
- färg: grå- material: polykarbonat, aluminium & stål
- produkthöjd cm: 25 cm
- produktdjup cm: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Canopia by Palram |
|---|---|
| Art.Nr. | 540-110 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 357 cm |
| Vikt | 11,7 kg |
| Storlek | 25x357x76 cm |
| Material | Polykarbonat, aluminium, stål |
| Typ | Entrétak |
| Djup | 76 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Längd | 76 cm |
| Max Snölast | 60 kg/m2 |
| EAN-nr | 5705858707754 |

