Entrétak Jabo LEDGrå/Rökglas
4 596 kr
4 424 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rökfärgat glas

LED
Grå/Rökglas
4 424 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skydda entrén eller värmepumpen mot regn och rusk med ett snyggt entrétak med LED-funktion. Detta entrétak möjliggör det för dig att bestämma om du vill ha skymningsrelä, rörelsesensor eller manuell på- och avstängning samtidigt som du ger fasaden ett visuellt lyft. Entrétaket består av UV-beständigt aluminiumram i mörkgrått samt rökfärgad polykarbonatskiva och tål snövikt 120kg.
Varumärke
JaboBeskrivning
Skydda entrén eller värmepumpen mot regn och rusk med ett snyggt entrétak med LED-funktion. Detta entrétak möjliggör det för dig att bestämma om du vill ha skymningsrelä, rörelsesensor eller manuell på- och avstängning samtidigt som du ger fasaden ett visuellt lyft. Entrétaket består av UV-beständigt aluminiumram i mörkgrått samt rökfärgad polykarbonatskiva och tål snövikt 120kg.
Övrigt
Konsol: Stål med pulverlack
Ram: Spraymålad aluminium
UV beständig: JA 99%
Skiva: Klar polykarbonat (100% Bayer Virgin Raw Material)
Tjocklek: 3mm
Obs! Skymningsrelä, rörelsesensor eller manuell brytare ingår inte.
Konsol: Stål med pulverlack
Ram: Spraymålad aluminium
UV beständig: JA 99%
Skiva: Klar polykarbonat (100% Bayer Virgin Raw Material)
Tjocklek: 3mm
Obs! Skymningsrelä, rörelsesensor eller manuell brytare ingår inte.
Dokument
Recensioner
Kent BVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra produkt och bra pris.
NilsVerifierad köpare
för 2 år sedanJag valde detta för att det såg fint ut och att måtten stämde precis MVH Nils Andersson
Jan AVerifierad köpare
för 2 år sedanDet lyste väldigt bra och relativt lätt att sätta upp
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 37352 |
| Bredd | 1500 mm |
| Färg | Rökfärgat glas |
| Djup | 1000 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Vikt | 15 kg |
| Typ | Entrétak |
| Max Snölast | 120 kg/m² |
| Material | Polykarbonat |
| EAN-nr | 7392118373521 |





