
Nockpanna MonierJönåker Protector 2.0Svart
75 kr/st89 kr/stPris/frp 300:-
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Nockpanna Protector 2.0 används till horisontell nock och valmnock.
Åtgång: 3 st/lpm nock
Bredd: 252/233 (konisk)
Priset är i styck men säljs enbart i förpackning om 4 st/paket. Priset räknas om automatiskt när du väljer antal.
Övrigt:
- Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Tätt Tak Garanti:
Moniers ”Tätt Tak-Garanti” innebär att vi garanterar att ditt nya tak håller tätt i minst 15 år. För att garantin ska gälla krävs att du använt dig av våra produkter och att dessa är monterade enligt våra monteringsanvisningar. Se mer information i Checklistan (PDF).
Bredd: 252/233 (konisk)
Priset är i styck men säljs enbart i förpackning om 4 st/paket. Priset räknas om automatiskt när du väljer antal.
Övrigt:
- Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Tätt Tak Garanti:
Moniers ”Tätt Tak-Garanti” innebär att vi garanterar att ditt nya tak håller tätt i minst 15 år. För att garantin ska gälla krävs att du använt dig av våra produkter och att dessa är monterade enligt våra monteringsanvisningar. Se mer information i Checklistan (PDF).
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Monier |
|---|---|
| Art.Nr. | 10005119 |
| Serie | Jönåker |
| Färg | Svart |
| Enhet | Styck |
| Yta | Ytbehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 252 mm |
| Antal | 4 st/frp |
| Vikt | 4 kg/st |
| Nyans | Svart |
| Bygglängd | 300-360 mm |
| Typ | Nockpanna |
| EAN-nr | 6415920385283 |
