El-element Adax Eco Basic 400W 230V Radiator Vit Stål Aluminium
Rek. pris 1 449 kr
1 092 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Eco Basic 400W 230V Radiator Vit Stål Aluminium
1 092 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AdaxBeskrivning
Eco Basic är en enkel instegselradiator. Elradiatorn är plug and play.
Men vill man gör någon form av programmering som till exempel natt- och dagsänkning eller knapplås, så laddar man ner ADAX appen gratis och gör alla inställningar i din smartphone eller surfplatta på plats (går ej att fjärrstyra). Den är dubbelisolerad, IP 24 klassad, KII och med 5 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
| Art.Nr. | 8501477 |
| Bredd | 470 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 400 W |
| Stickpropp | Ja |
| Färg | Vit |
| Djup | 97 mm |
| Utförande | På vägg |
| IP-Klassning | IP24 |
| Material | Stål/Aluminium |
| Produkttyp | Radiator |
| Vikt | 3,65 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 680061 |
| EAN-nr | 7040666800616 |


