Elelement Adax Clea L KWT WiFi Svart
Rek. pris 2 279 kr
fr.1 580 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Clea L KWT WiFi Svart
1 580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Element Adax Clea L KWT WiFi med glasfront är utrustad med automatisk överhettningsskydd och vädringsskydd.
Varumärke
AdaxBeskrivning
Element Adax Clea L KWT WiFi med glasfront är utrustad med automatisk överhettningsskydd och vädringsskydd.
Sänk dina energikostnader genom att börja använda Adax´s nya elelement Clea med WiFi, genom en enkel användning av sänkprogrammet i WiFi-appen. Produkten kan snabbt anslutas till ditt befintliga WiFi-nätverk och bli en del av ditt smarta hem, inga abonnemangskostnader tillkommer. Du kan också betjäna Clea WiFi lokalt på elementens termostat utan att använda WiFi. Elementet Adax Clea L KWT med WiFi och glasfront finns i olika färger och storlekar.
Övrigt
5 års garanti.
Dubbel isolerad (Cl. II).
Stänksäker (IP 24) vid fast installation.
Härdad glasfront som finns i två olika färger.
Automatiskt överhettningsskydd och vädringsskydd.
Kan också betjänas lokalt på elementens termostat utan användning av WiFi.
Levereras med sladd (längd 1,3 m) och stickpropp.
Väggfäste ingår.
Övrigt
5 års garanti.
Dubbel isolerad (Cl. II).
Stänksäker (IP 24) vid fast installation.
Härdad glasfront som finns i två olika färger.
Automatiskt överhettningsskydd och vädringsskydd.
Kan också betjänas lokalt på elementens termostat utan användning av WiFi.
Levereras med sladd (längd 1,3 m) och stickpropp.
Väggfäste ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
| Bredd | 964, 1144, 1368 mm |
| Höjd | 222 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 600, 800, 1000 W |
| Stickpropp | Ja |
| IP-Klassning | IP24 |
| Väggdosa/Anslutningsdosa | Nej |
| Produkttyp | Element |
| Material | Metall/Glas |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Clea WiFi |
| Djup | 88 mm |
| Färg | Svart |
| Montering | Väggmontering |
| WiFi | Ja |









