Element Adax Vilje VG1120 DTFB Svart Stål Fristående
1 189 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Vilje VG1120 DTFB Svart Stål Fristående
1 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvradiatorn Vilje är enkel att placera där du behöver extra värme och med den digitala termostaten justerar du temperaturen till önskade nivå, samt med de tre effektlägen 800/1200/2000W. Fläkten hjälper till att få ökad cirkulation på värmen.
Varumärke
AdaxBeskrivning
Golvradiatorn Vilje är enkel att placera där du behöver extra värme och med den digitala termostaten justerar du temperaturen till önskade nivå, samt med de tre effektlägen 800/1200/2000W. Fläkten hjälper till att få ökad cirkulation på värmen.
Överhettningsskydd, tippskydd samt värme skydd för golv. 5 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
| Art.Nr. | 8501485 |
| Bredd | 510 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Stickpropp | Ja |
| Färg | Svart |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Fristående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Golvradiator |
| Vikt | 3,9 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 515238 |
| EAN-nr | 7040665152389 |

