Element Adax Vilje VG1120 WTB Svart Golvradiator Fristående Stål
1 279 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Vilje VG1120 WTB Svart Golvradiator Fristående Stål
1 279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elradiatorn Vilje är enkel att placera där du behöver extra värme och med den digitala termostaten justerar du temperaturen till önskade nivå på elradiatorn eller koppla upp mot Wi-Fi och styr den på distans. 2000W.
Varumärke
AdaxBeskrivning
Elradiatorn Vilje är enkel att placera där du behöver extra värme och med den digitala termostaten justerar du temperaturen till önskade nivå på elradiatorn eller koppla upp mot Wi-Fi och styr den på distans. 2000W.
Överhettningsskydd, tippskydd samt värme skydd för golv. 5 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
| Art.Nr. | 8501487 |
| Bredd | 510 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Stickpropp | Ja |
| Färg | Svart |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Fristående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Golvradiator |
| Vikt | 3,9 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 510248 |
| EAN-nr | 7040665102483 |
