Element Adax Vilje VG1120 WTW Vit Fristående Elradiator
Rek. pris 1 279 kr
990 kr
930 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Vilje VG1120 WTW Vit Fristående Elradiator
930 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvradiatorn Vilje är enkel att placera där du behöver extra värme och med den digitalatermostaten justerar du temperaturen till önskade nivå på elradiatorn eller koppla upp mot Wi-Fi och styr den på distans. 2000W.
Varumärke
AdaxBeskrivning
Golvradiatorn Vilje är enkel att placera där du behöver extra värme och med den digitalatermostaten justerar du temperaturen till önskade nivå på elradiatorn eller koppla upp mot Wi-Fi och styr den på distans. 2000W.
Överhettningsskydd, tippskydd samt värme skydd för golv. 5 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
| Art.Nr. | 8501486 |
| Bredd | 510 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Stickpropp | Ja |
| Färg | Vit |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Fristående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Golvradiator |
| Vikt | 3,9 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 510048 |
| EAN-nr | 7040665100489 |
