Elradiator Adax Eco Basic 1000W 230V Vit Dubbelisolerad
Rek. pris 1 689 kr
1 227 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Eco Basic 1000W 230V Vit Dubbelisolerad
1 227 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AdaxBeskrivning
Eco Basic är en enkel instegselradiator. Elradiatorn är plug and play.
Men vill man göra någon form av programmering som t.ex. natt och dagsänkning eller knapplås, så laddar man ner ADAX appen gratis och gör alla inställningar i din smartphone eller surfplatta på plats (går ej att fjärrstyra). Den är dubbelisolerad, IP 24 klassad, KII och med 5 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
| Art.Nr. | 8501480 |
| Bredd | 714 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 1000 W |
| Stickpropp | Ja |
| Färg | Vit |
| Djup | 97 mm |
| Utförande | På vägg |
| IP-Klassning | IP24 |
| Material | Stål/Aluminium |
| Produkttyp | Radiator |
| Vikt | 4,65 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 680064 |
| EAN-nr | 7040666800647 |


