


Elradiator AdaxEco Basic 1200W 230V Vit På Vägg
Rek. pris 1 849 kr
!
1 344 kr1 361 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Eco Basic är en enkel instegselradiator. Elradiatorn är plug and play.
Men vill man göra någon form av programmering som t ex natt och dagsänkning eller knapplås, så laddar man ner ADAX appen gratis och gör alla inställningar i din smartphone eller surfplatta på plats (går ej att fjärrstyra). Den är dubbelisolerad, IP 24 klassad, KII och med 5 års garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Adax |
|---|---|
| Art.Nr. | 680065 |
| Bredd | 894 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 1200 W |
| Stickpropp | Ja |
| Färg | Vit |
| Utförande | På vägg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 680065 |
| Material | Stål/Aluminium |
| Typ | Radiator |
| Djup | 97 mm |
| IP-Klassning | IP24 |
| Vikt | 6 kg |
| EAN-nr | 7040666800654 |
