
Elradiator PurmoYali V EYali V E 1750W/400V
Rek. pris 13 099 kr
!
11 639 kr
30 dagars prisgaranti
Effekt
Spänning
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elradiator Purmo Yali V E är oljefylld för en jämn och behaglig värmefördelning, och den elektroniska termostaten ger dig full kontroll över inomhusklimatet. Med den trådlösa, digitala fjärrkontrollen – som är programmerbar i flera lägen – kan du enkelt ställa in temperatur efter dygns- eller veckoprogram, helt efter din livsstil.
Varumärke
Beskrivning
Elradiator Purmo Yali V E är oljefylld för en jämn och behaglig värmefördelning, och den elektroniska termostaten ger dig full kontroll över inomhusklimatet. Med den trådlösa, digitala fjärrkontrollen – som är programmerbar i flera lägen – kan du enkelt ställa in temperatur efter dygns- eller veckoprogram, helt efter din livsstil.
Maximal komfort – minimal platsförbrukning
Upptäck Yali V E – den eleganta, vertikala elradiatorn som kombinerar smart teknik med stilren design. Perfekt för hem där väggyta under fönstren saknas eller där varje kvadratmeter räknas. Genom att utnyttja höjden i rummet frigör du värdefull väggyta för möbler och inredning, utan att kompromissa med värmekomforten.
En stor fördel är möjligheten att styra flera radiatorer i rummet med en och samma fjärrkontroll – perfekt för både små och stora utrymmen där du vill ha total överblick och flexibilitet.
Upptäck Yali V E – den eleganta, vertikala elradiatorn som kombinerar smart teknik med stilren design. Perfekt för hem där väggyta under fönstren saknas eller där varje kvadratmeter räknas. Genom att utnyttja höjden i rummet frigör du värdefull väggyta för möbler och inredning, utan att kompromissa med värmekomforten.
En stor fördel är möjligheten att styra flera radiatorer i rummet med en och samma fjärrkontroll – perfekt för både små och stora utrymmen där du vill ha total överblick och flexibilitet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PURMO |
|---|---|
| Art.Nr. | FN81121006000P10 |
| Effekt | 1750 W |
| Spänning | 400 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | FN81121006000P10 |
| Vikt | 54 kg |
| Färg | Vit |
| Utförande | Vertikal |
| Material | Stål |
| Serie | Yali |
| Typ | Oljefylld elradiator |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stickpropp | Ja |
| EAN-nr | 6438537881177 |