Termostatskydd Pax
Rek. pris 143 kr
104 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Termostatskydd Pax
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Termostatskydd Pax är ett beröringsskydd, som förhindrar ofrivillig ändring av knappar och vred. Det används för att säkerställa att värmen bibehålls enligt inställning.
Varumärke
PAXBeskrivning
Termostatskydd Pax är ett beröringsskydd, som förhindrar ofrivillig ändring av knappar och vred. Det används för att säkerställa att värmen bibehålls enligt inställning.
Recensioner
Örjan AVerifierad köpare
för 2 år sedanon off knappen skulle vara mer åtkomlig när man gör en kortare vädring slippa ta bort skyddet
+ bra
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
| Art.Nr. | 6282-0 |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Produkttyp | Termostatskydd |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 30 mm |
| RSK-nr | 8758334 |
| EAN-nr | 7391477628204 |
