Adapter Purmo LVI Yali 90 Grader
Rek. pris 435 kr
349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

LVI Yali 90 Grader
349 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med Yali 90° adapter vinklas kontrollboxen ut 90° på horisontella Yali-radiatorer så att du kan se display eller vred framifrån på Yali Digital, Parada, Ramo eller Comfort. Tillbehöret underlättar om exempePurmo LVIs radiatorn är placerad så kontrollboxen kommer nära en vägg.
Varumärke
PURMOBeskrivning
Med Yali 90° adapter vinklas kontrollboxen ut 90° på horisontella Yali-radiatorer så att du kan se display eller vred framifrån på Yali Digital, Parada, Ramo eller Comfort. Tillbehöret underlättar om exempePurmo LVIs radiatorn är placerad så kontrollboxen kommer nära en vägg.
Recensioner
HansVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar exakt som förväntat
Lars OVerifierad köpare
för 4 år sedanBlev perfekt eftersom elementet satt i ett hörn, lätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | PURMO |
| Art.Nr. | AZ07ET90DEGADP00 |
| Utförande | 90 ° |
| Höjd | 148 mm |
| Färg | Vit |
| Djup | 55 mm |
| Material | Plast |
| Serie | LVI Yali |
| Produkttyp | Adapter |
| Bredd | 68 mm |
| EAN-nr | 6438461198402 |

