Glasfront Nobö Clip On GlassB: 925 mm, H: 400 mm, Vit
1 674 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
400 mm
Färg:
Vit
Bredd:
925 mm

Clip On Glass
B: 925 mm, H: 400 mm, Vit
1 674 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Clip-On glasfront i härdat glas för Nobö elradiatorer med topputsläpp som monteras enkelt med ett "click".
Varumärke
NoböBeskrivning
Clip-On glasfront i härdat glas för Nobö elradiatorer med topputsläpp som monteras enkelt med ett "click".
Den innovativa glasfronten Clip on Glass monterar du enkelt på radiatorn utan verktyg. På så sätt får radiatorn en elegant glasfront Eftersom inga skruvar behövs kan du enkelt byta ut fronten till en front i en annan färg om du vill förändra känslan i rummet.
Färgkod på produkten: NCS 0502-Y (Vit)
HxBxD: 400x925x90 mm
Färgkod på produkten: NCS 0502-Y (Vit)
HxBxD: 400x925x90 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nobö |
| Art.Nr. | X-87000045 |
| Utförande | Clip-On |
| Höjd | 400 mm |
| Färg | Vit |
| Bredd | 925 mm |
| Djup | 50 mm |
| Material | Härdat Glas |
| Typ | Glasfront |
| EAN-nr | 7030690107898 |
