Kompressionskoppling Danfoss R 3/8" X 12
52 kr
30 dagars prisgaranti

R 3/8" X 12
52 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DanfossBeskrivning
Kompressionskoppling för RA-2000.
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 4803889 |
| Dimension | R 3/8" x 12 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Kompressionskoppling |
| Bredd | 20 mm |
| Material | Mässing |
| Färg | Nickel |
| Djup | 25 mm |
| Vikt | 0,01 kg |
| RSK-nr | 4803889 |
| EAN-nr | 5702420033129 |

