
Mellanrör DanfossRA-K-VB/RA-KE309 mm
54 kr
30 dagars prisgaranti
Längd

RA-K-VB/RA-KE
309 mm54 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
RA-K-VB mellanrör för Lenhovda/Purmo/Curant/Altech/Halrad radiatorer.
För Epecon och Brugman.
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4814746 |
| Längd | 309 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing |
| Typ | Mellanrör |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 17 mm |
| RSK-nr | 4814746 |
