
Radiatorkoppel Set MMATill Radiator Höjd 900 mm, 1-Rörssystem
728 kr
30 dagars prisgaranti
Utförande
Höjd
Beskrivning
Radiatorkoppel MMA är en radiatorkoppel som passar till olika rörsystem och radiator storlekar från Watt Heating.
Radiatorkoppel för flexibel anslutning i 1-rörssystem av Watt Heating. Passar till radiator höjd 900 mm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | MMA |
|---|---|
| Art.Nr. | 499446 |
| Utförande | 1-Rörssystem |
| Längd | 100 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Färg | Silver |
| Material | Stål och mässing |
| Serie | Radiatorkoppel |
| Fungerar till | Radiator Höjd 900 mm |
| Djup | 30 mm |
| Placering Reglage | Vändbar |
| Produkttyp | Radiatorkoppel |
| Stickpropp | Nej |

