Vinkelrör Danfoss M22
163 kr
30 dagars prisgaranti

M22
163 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DanfossBeskrivning
För radiatorkoppel med rak ventil.
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 4817780 |
| Utförande | För radiatorkoppling, 2-rörs, lågflöde |
| Höjd | 49 mm |
| Typ | Vinkelrör |
| Bredd | 20 mm |
| Material | Mässing |
| Färg | Mässing |
| Djup | 49 mm |
| Vikt | 0,07 kg |
| RSK-nr | 4817780 |

