Byggtork/Värmekanon Sunwind 30 kW Med Slang & Regulator
Rek. pris 2 590 kr
2 153 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

30 kW Med Slang & Regulator
2 153 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
SunwindBeskrivning
Byggtork/värmekanon på 30 kW effekt.
Levereras komplett med industrislang och gasolregulator för industrifl aska (polkoppling). Av mycket hög kvalitet och godkända efter både CE och TUV direktiv. Producerade i robust metall för lång hållbarhet. Ger mycket snabb uppvärmning och är speciellt lämpliga för t.ex. nybyggen, lagerrum, verkstäder, växthus, byggarbetsplatser eller torkning efter vattenskador.
Fördelar: Byggtork/Värmekanon Sunwind 30 kW Med Slang & Regulator
- Snabb uppvärmning
- Robust metallkonstruktion
- Lämplig för diverse miljöer
Fördelar: Byggtork/Värmekanon Sunwind 30 kW Med Slang & Regulator
- Snabb uppvärmning
- Robust metallkonstruktion
- Lämplig för diverse miljöer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 425310 |
| Effekt/prestanda | 30 kW |
| Bredd | 225 mm |
| Spänning | 220 V |
| Typ | Gasolkamin |
| Höjd | 374 mm |
| Färg | Gul |
| Längd | 52,2 cm |
| Effekt | 30 kW |
| Vikt | 5,8 kg |
| Höjd | 37,4 cm |
| Effekt | 80 W |
| Bredd | 22,5 cm |
| EAN-nr | 7028640054330 |


