Fläkt Sunwind Airflow 909 Kaminfläkt
Rek. pris 895 kr
730 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Airflow 909 Kaminfläkt
730 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Kaminfläkt Sunwind Airflow 909 är en praktisk modell som tack vare sin otroligt låga starttemperatur även fungerar på täljstenskaminer.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Kaminfläkt Sunwind Airflow 909 är en praktisk modell som tack vare sin otroligt låga starttemperatur även fungerar på täljstenskaminer.
Övrigt
- Ger ett luftflöde på upp till 306 m³/timme
- Arbetstemperatur: 48-345°C
- Mått (BxDxH): 178x202x140 mm
Fördelar: Fläkt Sunwind Airflow 909 Kaminfläkt
- Fungerar även på täljstenskaminer
- Ger ett luftflöde på upp till 306 m³/timme
- Arbetstemperatur mellan 48-345°C
- Ger ett luftflöde på upp till 306 m³/timme
- Arbetstemperatur: 48-345°C
- Mått (BxDxH): 178x202x140 mm
Fördelar: Fläkt Sunwind Airflow 909 Kaminfläkt
- Fungerar även på täljstenskaminer
- Ger ett luftflöde på upp till 306 m³/timme
- Arbetstemperatur mellan 48-345°C
Recensioner
Gunnar FVerifierad köpare
för 7 år sedanFungerar bra hos mig! För att få igång den på 48C måste man hjälpa till, sedan fungerar den utmärkt. Helt nöjd!
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 520106 |
| Bredd | 160 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 192 mm |
| Typ | Kaminfläkt |
| Vikt | 0,7 kg |
| EAN-nr | 7028640066074 |
