




Airflow 908
595 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Värmedriven kaminfläkt Airflow 908. En smart fläkt som cirkulerar värmen effektivt från din kamin eller spis. Fläkten fungerar genom att omvandla värmen till elektricitet med hjälp av en termoelektriskt element. Fläkten är självförsörjande, tystgående och kräver inga batterier eller elkablar.
Varumärke
Beskrivning
Värmedriven kaminfläkt Airflow 908. En smart fläkt som cirkulerar värmen effektivt från din kamin eller spis. Fläkten fungerar genom att omvandla värmen till elektricitet med hjälp av en termoelektriskt element. Fläkten är självförsörjande, tystgående och kräver inga batterier eller elkablar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
|---|---|
| Art.Nr. | 520102 |
| Bredd | 206 mm |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Kaminfläkt |
| Djup | 124 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Vikt | 0,66 kg |
| EAN-nr | 7028640057294 |