



Konvektorelement ThermexHeatmex750 W, 515x440 mm
1 789 kr2 990 kr
Spara 40 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Effekt

Heatmex
750 W, 515x440 mm1 789 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Konvektorelement Thermex Heatmex har tyst konvektionsuppvärmning som kan vägghängas eller användas fristående. Med en Heatmex-konvektorelement kan du nu slå på värmen online i stugan, båten eller husvagnen innan du lämnar hemmet.
Övrigt
- Stor digital LED-display
- Montering på vägg eller fristående på låsbara hjul
- Luftutsläpp i överkant
- Tilt-säkrad
- Överhettningssäkring
- Wifi-styrning
- Möjlighet för veckoprogrammering
- IP24
Cirkulation av varm luft
Kall luft sugs in i botten och passerar genom värmeelementet och omvandlar den kalla luften till varm luft. Den varma luften skickas ut från toppen, som naturligt kommer skapa en kontinuerlig luftcirkulation och värma inomhusluften jämt.
- Stor digital LED-display
- Montering på vägg eller fristående på låsbara hjul
- Luftutsläpp i överkant
- Tilt-säkrad
- Överhettningssäkring
- Wifi-styrning
- Möjlighet för veckoprogrammering
- IP24
Cirkulation av varm luft
Kall luft sugs in i botten och passerar genom värmeelementet och omvandlar den kalla luften till varm luft. Den varma luften skickas ut från toppen, som naturligt kommer skapa en kontinuerlig luftcirkulation och värma inomhusluften jämt.
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
|---|---|
| Art.Nr. | 140.21.0750.2 |
| Effekt | 750 W |
| Bredd | 440 mm |
| Spänning | 230 V |
| Montering | Väggmontering/Fristående |
| Färg | Vit |
| Typ | Konvektorelement |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 515 mm |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 5703347103049 |
