Konvektorelement Thermex Heatmex1000 W, 515x520 mm
Rek. pris 3 135 kr
2 095 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
1000 W

Heatmex
1000 W, 515x520 mm
2 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Konvektorelement Thermex Heatmex har tyst konvektionsuppvärmning som kan vägghängas eller användas fristående. Med en Heatmex-konvektorelement kan du nu slå på värmen online i stugan, båten eller husvagnen innan du lämnar hemmet.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Konvektorelement Thermex Heatmex har tyst konvektionsuppvärmning som kan vägghängas eller användas fristående. Med en Heatmex-konvektorelement kan du nu slå på värmen online i stugan, båten eller husvagnen innan du lämnar hemmet.
Övrigt
- Stor digital LED-display
- Montering på vägg eller fristående på låsbara hjul
- Luftutsläpp i överkant
- Tilt-säkrad
- Överhettningssäkring
- Wifi-styrning
- Möjlighet för veckoprogrammering
- IP24
Cirkulation av varm luft
Kall luft sugs in i botten och passerar genom värmeelementet och omvandlar den kalla luften till varm luft. Den varma luften skickas ut från toppen, som naturligt kommer skapa en kontinuerlig luftcirkulation och värma inomhusluften jämt.
- Stor digital LED-display
- Montering på vägg eller fristående på låsbara hjul
- Luftutsläpp i överkant
- Tilt-säkrad
- Överhettningssäkring
- Wifi-styrning
- Möjlighet för veckoprogrammering
- IP24
Cirkulation av varm luft
Kall luft sugs in i botten och passerar genom värmeelementet och omvandlar den kalla luften till varm luft. Den varma luften skickas ut från toppen, som naturligt kommer skapa en kontinuerlig luftcirkulation och värma inomhusluften jämt.
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 140.21.1000.2 |
| Effekt | 1000 W |
| Bredd | 520 mm |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 1000 kW |
| Montering | Väggmontering/Fristående |
| Färg | Vit |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 515 mm |
| Typ | Konvektorelement |
| WiFi | Ja |
| EAN-nr | 5703347103056 |


