Värmefläkt Black+Decker 2000W Platt Vit
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2000W Platt Vit
399 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-02
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Värmefläkt Black+Decker Platt är en fläkt med 2 värmeinställningar 1000W-2000W och justerbar termostat för maximal komfort. Mångsidig design med dubbla lägen kan placeras upprätt eller platt efter behov. Säkerhetsfunktion med automatisk avstängning vid överhettning.
Varumärke
Black+DeckerBeskrivning
Värmefläkt Black+Decker Platt är en fläkt med 2 värmeinställningar 1000W-2000W och justerbar termostat för maximal komfort. Mångsidig design med dubbla lägen kan placeras upprätt eller platt efter behov. Säkerhetsfunktion med automatisk avstängning vid överhettning.
Fläktläge för att cirkulera luft och fräscha upp rummet. Lämplig för uppvärmning av rum upp till 15m².
Övrigt
- 2 värmeinställningar 1000W-2000W
- Kan placeras upprätt eller platt efter behov
- Lämplig för uppvärmning av rum upp till 15m²
Övrigt
- 2 värmeinställningar 1000W-2000W
- Kan placeras upprätt eller platt efter behov
- Lämplig för uppvärmning av rum upp till 15m²
Egenskaper
| Varumärke | Black+Decker |
| Art.Nr. | 242053 |
| Effekt | 2000 W |
| Bredd | 250 mm |
| Spänning | 230 V |
| Färg | Vit |
| Djup | 220 mm |
| Utförande | Golvstående |
| Höjd | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Stickpropp | Ja |
| Typ | Värmefläkt |
| Vikt | 1,2 kg |
| EAN-nr | 8432406460058 |





